• ARMATURA
  • GWARANCJE
 
flash/baner_wsparcie.swf

Nowoczesny design i zaawansowane rozwiązania technologiczne to dwa czynniki na które postawiliśmy, opracowując nową linię armatury łazienkowej dostępnej w naszej ofercie. Zastosowanie perlatorów oraz węży typu Pex, szwajcarskiej firmy Neoperl to atut, który sprawia, że oferowana przez nas gama plasuje się w ścisłej czołówce produktów, które łączą komfort użytkowania z dbałością o środowisko naturalne.

Perlatory, w które wyposażona jest nasza armatura, redukują o 50 % zużycie wody a ceramiczna głowica firmy SEDAL w połączeniu z wysokiej jakości mosiądzem użytym do produkcji korpusów to gwarancja długoletniej trwałości baterii.

Innowacją na polskim rynku jest zastosowanie węży przyłączeniowych typu Pex. Pex to wzmocniony polietylen, charakteryzujący się elastycznością, wysoką wytrzymałością w ekstremalnych temperaturach oraz wysoką odpornością na działanie czynników chemicznych. Nie pozostaje to bez znaczenia biorąc pod uwagę, że woda w naszych kranach zawiera związki chemiczne, takie jak np. chlor. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa ze względu na uszkodzenia mechaniczne mogące spowodować zalanie mieszkania, wężyki z wkładami Pex dają znakomitą ochronę mikrobiologiczną nie pozwalając na namnażanie się bakterii w ich przewodzie. W przeciwieństwie do standardowych wężyków z wkładem gumowym (EDPM), Pex nie poddaje się procesom starzenia jest odporny na degradację a zatem cechuje się długowiecznością w użytkowaniu.

Do pobrania:

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA AKCESORIOW ŁAZIENKOWYCH

Dwa elementy z naszej nowej kolekcji Natura Collection zostały uhonorowane nagrodą Reddot Design Award w kategorii Product Design 2013, a cała kolekcja została wyróżniona w konkursie Wybór Roku 2013 w kategorii Całościowe Koncepcje Łazienek magazynu "Łazienka".
powered by internet SEA and GEX